12 palcov WB-401 Univerzálny typ Materiál kovového rámu Kúpiť ikonu Stierače čelného skla Čepele pre moje auto

FOB Referenčná cena: Získajte najnovšiu cenu 3000 kusov / kusov (minimálna objednávka) Možnosť zásobovania: 50000 kusov / kusov za deň Port: xiamen Špecifikácia balenia a dodania U-Hook stierač stierača WB-401 1. Fit pre 95% Jednoduchá inštalácia 3. Bezpečnosť a životnosť Stierač stierača W-401 1-krúžok U-Hook ...

Zaslať požiadavkuChat Now
Podrobnosti o produkte

12 palcov WB-401 Univerzálny typ Materiál kovového rámu Kúpiť ikonu Stierače čelného skla Čepele pre moje auto

401.jpg

FOB Referenčná cena: Cena na vyžiadanie 3000 kusov / kusov (min. Objednávka)

Možnosť dodania: 50000 kusov / kusov za deň

Port: Xiamen

typ: Stierač čepele Výrobca automobilov: Benz / BMW / Volvo / VW / Ford atď OE č .: ISO9001: 2000
Miesto pôvodu: Fujian, Čína (pevninská časť) Názov značky: METO Číslo modelu: WB-401
HS kód: 8512400 ochranná známka: METO materiál: Nehrdzavejúca oceľ
COLOR: ČIERNA rozmery: 12 "- 28", 12 "- 28"

Balenie a dodanie

Podrobnosti o balení: 1. farebný rám
2. blistrová karta
3. Papierová karta
Detail dodávky: 15-20 dní od prevzatia zálohy.

špecifikácia

Rámček U-Hook utrite r blade WB-401

1. Fit pre 95% áut
2. Jednoduchá inštalácia
3. Bezpečnosť a trvanlivosť

1. Univerzálny stierač čelného skla pre 90% vozidiel po celom svete (veľkosť 1 "-28")
2.Nová generácia technológie s trvanlivým, spoľahlivým výkonom.

3.Aerodynamický a módny dizajn, bez šumu, najčistejšie.

4.Precízne rezaný gumený prvok s vynikajúcim kalibrovým grafitom alebo teflónovou gumou pre dlhotrvajúci utierací výkon.

5. Špeciálny rám, dizajn Pro-E, stabilnejší.

6. Niť z nehrdzavejúcej ocele, stabilnejší.

7.Teflon gumy, všetky počasie, všetky teploty.

A. Precízne napnutá oceľová pružina používa rovnomerný tlak pozdĺž celej dĺžky čepele
B.Aerodynamický vetrový spojler zlepšuje prúdenie vzduchu, aby vytvoril prítlak a zabránil zdvihom čepele
C. Stierka z prírodného kaučuku ošetrená grafitom pre zníženie trenia a šumu
D. Jednoduchá inštalácia pomocou predmontovaného multiadaptéra

Materiál kovového rámu Stierače čelného skla, stierače čelného skla Čepele pre moje auto, stierače stielky 12 palcov, stierače univerzálneho typu, Ikona Stierače čelného skla

Čína FRAME WIPER BLADE výrobcovia, vitajte na veľkoobchodné lacné 12 palcový wb-401 univerzálny typ kovový rám materiál kúpiť ikony stieračov čelného skla pre svoje auto z našej továrne.

Hot Tags: 12 palcový wb-401 univerzálny typ kovového rámu materiál kúpiť ikonu stieračov čelného skla čepele pre moje auto, Čína, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, lacné
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie